Kauniečių aptarnavimo centras
8 800 20000
Kokybės linija
8 800 00111    8 37 490729
Palikite atsiliepimą
kokybe@svara.lt

DUK

>
DUK

Pirmiausia patikrinkite pašto dėžutę, gal visgi joje yra centro „Mano Kaunas“ vokas su šių teikėjų sąskaitomis viduje, nes šių paslaugų teikėjų sąskaitos atskirai NĖRA SIUNČIAMOS!  Nepamirškite, kad ant sąskaitos turi būti tik būsto adresas be vardo ir pavardės. 

Jeigu pašto dėžutė tuščia, prisiminkite, ar buvote prisijungę prie mokesčių platformos www.vienasaskaita.lt ir ar sutikote, kad popierinės sąskaitos Jums nebūtų siunčiamos, o jas visas gautumėte tik internetu? Jeigu taip, prisijunkite prie platformos ir sąskaitas matysite paskyroje. Jeigu norėsite gauti ir popierines sąskaitas, keliaukite į paskyros nustatymus, pasirinkite skiltį „Mano Kaunas“ paslaugos ir pažymėkite, kad pageidaujate gauti paštu siunčiamas paslaugų teikėjų sąskaitas.  

Jeigu pašto dėžutėje voko iš centro „Mano Kaunas“ nėra ir nebuvote prisijungę prie mokesčių platformos internete, skambinkite telefonu 8 800 20 000 arba kreipkitės į kauniečių aptarnavimo centrą.

Visais atvejais, kai turite klausimų dėl sąskaitų pateikimo, informacijos jose, atsiskaitymo ir kt., kreipkitės į kauniečių aptarnavimo centrą „Mano Kaunas“ tel. 8 800 20 000. Esame pasiruošę padėti! Kreipkitės net ir tais atvejais, jeigu turite klausimų dėl prisijungimo prie partnerių platformos www.vienasaskaita.lt.

Atsiskaityti galite įprastai fizinėse įmokų priėmimo vietose, internetu bei NEMOKAMAI Jums skirtoje partnerių platformoje www.vienasaskaita.lt ar svetainėje http://mano.kaunas.lt paspaudę mygtuką „Sąskaitų apmokėjimas“. Čia prisijungę galėsite matyti paslaugų teikėjų pateiktas sąskaitas ir jiems visiems atsiskaityti vienu kartu! Prisijungimo prie mokesčių platformos duomenys pateikiami kartu su kasmėnesinėmis sąskaitomis tame pačiame voke.

Tai paprasta. Junkitės prie partnerių platformos www.vienasaskaita.lt arba svetainės http://mano.kaunas.lt, spauskite mygtuką „Sąskaitų apmokėjimas“, suveskite prisijungimo duomenis, kuriuos rasite pateiktus viename voke su sąskaitomis. Prisijungimo duomenys nurodyti tame pačiame sąskaitos lape kaip ir Jūsų būsto adresas! Prisijunkite ir galėsite atsisakyti popierinių sąskaitų, matyti visas sąskaitas internete vienoje vietoje ir atsiskaityti už paslaugas vienu kartu. Juk smagu, kad internete paslaugos teikiamos be darbo valandų!

Jeigu nepavyksta prisijungti ar nerandate prisijungimo duomenų, kuriuos siuntėme popierinėje sąskaitoje ar el. paštu, susisiekite su centro „Mano Kaunas“ Klientų aptarnavimo skyriumi tel. 8 800 20 000 ir rinkitės konsultaciją mokesčių platformoje www.vienasaskaita.lt.

Atsiskaitant už Kauno miesto savivaldybės komunalinių įmonių sąskaitas partnerių platformoje www.vienasaskaita.lt netaikomas paslaugos administravimo mokestis, kai apmokate tik šių paslaugų teikėjų sąskaitas: AB „Kauno energija“, UAB „Kauno butų ūkis“, UAB „Kauno švara“, UAB „Kauno vandenys“. Jeigu Jūsų bankas neapmokestina bankinio pavedimo, sąskaitų apmokėjimas jums nieko NEKAINUOJA! Be to, į savo paskyrą galite įsitraukti ir visus kitus paslaugų teikėjus, kuriems atsiskaitote periodiškai. Daugiau apie paslaugos teikimo sąlygas sužinosite paskyroje. Įsitikinkite, kaip patogu, kai visiems teikėjams galima atsiskaityti vienu kartu.

Vadovaujantis Bendruoju asmens duomenų apsaugos reglamentu (BDAR) šios bendradarbiaujančios įmonės turi teisę keistis duomenimis, kurie yra būtini kokybiškam paslaugos teikimui užtikrinti. Informacija apie jus perduodama tik ta, kuri tiesiogiai susijusi su paslaugos teikimu, o patys duomenys perduodami imantis visų saugumo priemonių ir prisiimant visą būtiną atsakomybę dėl tyčinio ar netyčinio jų paviešinimo.

Gyvsidabris – tai blizgus, skystas, sunkus, nuodingas sidabro baltumo metalas. Kai aplinkos temperatūra yra 0º ir daugiau, metalinis gyvsidabris garuoja – virsta gyvsidabrio garais.

Jeigu sudaužėte termometrą ir gyvsidabris pasklido ant stalo ar grindų, nevalykite jo šluoste, nes gyvsidabris pasklis dar plačiau, o jo garavimo paviršius padidės. Gyvsidabrį reikia rinkti nuo užteršto ploto pakraščių vidurio link.

Gyvsidabriui rinkti pasiruoškite butelį su vandeniu ir sandariu kamščiu, turėkite lazdelę (medinę arba stiklinę), guminę kriaušę, voką arba storesnio popieriaus lapą, lipnią juostą arba klijais pateptą popieriaus lapą, 0,2 proc. vandeninį kalio permanganato tirpalą (2 g kalio permanganato 1 l vandens) arba muilo ir sodos tirpalą (52 g sodos ir 45 g muilo 1 litrui vandens).

Pačius didžiausius rutuliukus lazdele sustumkite į voką arba ant storesnio popieriaus ir supilkite į butelį. Paskui gumine kriauše susiurbkite mažesnius rutuliukus, o pačius mažiausius lašelius surinkite su lipnia juosta ar klijais suteptu popieriumi. Visą surinktą gyvsidabrį supilkite į butelį su vandeniu ir sandariai uždarykite.

Paviršių, ant kurio išsipylė gyvsidabris, nuvalykite kalio permanganato arba sodos ir muilo tirpalu, patalpas išplaukite ir išvėdinkite.

Atliekos, kuriose yra gyvsidabrio priimamos trečiadieniais ir penktadieniais adresu Ašigalio g. 20 (Buitinių atliekų perkrovimo stotis) nuo 8.00 iki 12.00. Telefonas pasiteirauti: 8-656 54013.

Atliekų vežimo dažnumą iš konteinerio nustato rajono meistrė pagal susikaupimo normą gyvenamo namo vienam kvadratiniam metrui naudingo ploto. Konteinerio pastatymo vietą nustato Kauno miesto Aplinkos apsaugos skyriaus atliekų tvarkymo poskyris, derindamas su atliekas tvarkančia įmone ir atliekų turėtoju.

Prie konteinerių draudžiama palikti atliekas, jeigu jų surinkimas nenumatytas sutartyje su atliekų tvarkytoju ar jos paliktos ne specialiuose iš atliekų tvarkytojo įsigytuose maišuose. Smulkesnę informaciją apie maišelius sužinosite paskambinę telefonu  (8-37) 386973.

Atliekos pradedamos vežti 6 val. ryte. Atsižvelgiant į rajoną, pvz. centre, gali būti vežamos ir anksčiau. Atliekų išvežimo grafiką galite sužinoti paskambinus rajono meistrui telefonu (8-37) 490727.

Atliekų surinkimo konteinerių turėtojai atsako už jų teritorijoje esančių konteinerių aikštelių švarą ir tvarką. Komunalinių atliekų tvarkytojas privalo surinkti ne mažesniu kaip 2 m spinduliu aplink individualius ir kolektyvinius konteinerius jų ištuštinimo metu iškritusias atliekas.

Antrinių žaliavų surinkimo konteinerius statome pagal raštiškus gyventojų prašymus, vadovaujantis teisės aktų nustatyta tvarka. Ši paslauga yra nemokama.

Nuo 2009 m. panaikinus butų ūkius, daugiabučių kiemų teritorijos liko neprižiūrimos. Gyventojai savo kiemus turi tvarkytis savo iniciatyva. Norintys, kad namo teritorija butų prižiūrima ištisus metus ir turėti pastovų namo teritorijos prižiūrėtoją, gali kreiptis į UAB „Kauno švara“. Smulkesnė informacija tel.: 8-37 490730.

UAB „Kauno švara“ sąskaitos už atliekų tvarkymo paslaugas suteiktas gyventojams (gyvenantiems daugiabučiuose ir privačiose valdose) yra siunčiamos kiekvieną mėnesį.

Gyventojai pageidaujantys gauti elektronines sąskaitas turi registruotis vienasaskaita.lt

Pasikeitus būsto savininkams sudaryti naują sutartį yra privaloma visiems gyventojams tiek gyvenantiems daugiabučiuose namuose, tiek privačiose valdose.

Daugiabučių namų butų savininkai ir privačių valdų savininkai, pageidaujantys laikinai sustabdyti atliekų tvarkymo sutartį (gali tai padaryti ne ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui), turi pateikti:

  • motyvuotą prašymą apie laikiną sutarties sustabdymą (galima pasirašyti atvykus į UAB „Kauno švara“ klientų aptarnavimo skyrių);
  • susitarimą (pasirašomas atvykus į UAB „Kauno švara“ klientų aptarnavimo skyrių);
  • migracijos tarnybos arba seniūnijos pažymą patvirtinančią išvykimą;
  • bilietų kopiją arba rezervacijos patvirtinimą (jeigu yra galimybė);
  • sąskaitas už nenaudojamą vandenį (nurodomas vandens mokėtojo kodas), elektrą ir dujas.

Gyventojai, gyvenantys privačiose valdose ir pageidaujantys sudaryti atliekų tvarkymo sutartį ir daugiabučių namų butų savininkai, norėdami sudaryti sutartį turi pateikti šiuos dokumentus:

  • VĮ „Registrų centras“ nekilnojamojo turto išrašą;
  • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
  • įgaliojimą, jeigu kreipiasi ne objekto savininkas.

Atliekų tvarkymo sutartį galite sudaryti atvykus į kauniečių aptarnavimo centrą „Mano Kaunas“, Statybininkų g.3 (įėjimas iš S.Žukausko g.) arba naudontis „Mano Kaunas“ savitarna.

Visus komunalinių, antrinių ir žaliųjų atliekų išvežimo grafikus galite rasti „Kauno švara“ svetainėje http://grafikai.svara.lt/.

Maisto atliekos:

Atliekas rekomenduojame mesti popieriniuose, bioskaidaus plastiko maišeliuose ar be maišelių. Nereiktų baimintis maisto atliekas mesti be maišelių, juk organinės atliekos, atvirkščiai, užsandarintos – negaudamos oro, pradeda skleisti kvapą.

Kiekviena savivaldybė pasirenka atliekų surinkimo, rūšiavimo tvarką. Kauno mieste maisto ir virtuvės atliekoms yra skirtas atskiras konteineris, atliekos nemaišomos su kitomis, pvz. komunalinėmis atliekomis. Kiekviena atliekų rūšis turi atskirus tik joms skirtus konteinerius. Gyventojai maisto ir virtuvės atliekas deda į pasirinktus maišelius arba atliekas atneša su kibirėliu ir išpila į konteinerį. Maisto ir virtuvės atliekoms nedalinami specialūs maišeliai, lygiai taip pat, kaip ir plastiko, stiklo, metalo ar popieriaus atliekoms.

Atliekų pagrindų direktyva numato, kad  nuo 2024 m. biologinės atliekos turi būti surenkamos atskirai arba sukompostuotos namų ūkiuose.  Kauno miesto savivaldybė, organizuoja maisto ir virtuvės atliekų surinkimo sistemą. Kol kas, maisto ir virtuvės atliekas individualias valdas turintiems gyventojams siūloma kompostuoti.

                 Nebetinkamus valgymui maisto produktus;

                 Vaisius, daržoves bei jų likučius;

                 Mėsos, žuvies atliekas;

                 Kaulus, kiaušinių lukštus;

                 Skintas gėles, kambarinius augalus ir jų dalis (be žemių);

                 Arbatos tirščius bei pakelius, kavos tirščius ir jų popierinius filtrus;

                 Riebalais ir kitais maisto produktais suteptą popierių ir kartoną;

                 Kitas virtuvėje susidariusias bioskaidžias atliekas.

                 Maisto produktų plastikinėse, stiklinėse, metalinėse ir kitose pakuotėse;

                 Drėgnų higieninių servetėlių;

                 Vaistų;

                 Karštų pelenų;

                 Žaliųjų (sodo ir daržo) atliekų;

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter norėdami ieškoti

Shopping Cart